özel direksiyon dersi fiyatları A Gizli SilahDüz yerdesiniz. Sizi sınava gireceğiniz bölgede alacağınız özel direksiyon dersi eğitimi ile en kısaca zamanda sınavlara erkek-hanım bilirkişi hocalarımızla profesyonelce hazırlıyoruz.

Bu işe yıllarını vermiş hocalarımızla şuan İstanbul genelinde en çok yeğleme edilen ve en çok özel direksiyon dersi veren kurumların başında gelmekteyiz. Bugüne denli 4300 kişi kayıtlı özel ibret öğrencimizle, 14 bin zaman

Imdi kul trafikteyim. Namına buradan yine yine çok teşekkür ediyorum ve kategorik her insana referans ediyorum

Zekiye Hocam sebebiyle çok endamsız bir sürede uzun kere tabaka ettik ben tanıştım kendisi çok harika bir hocadır tavsiyem siz de kaçırmayınki kendinizi yanlış ellere bırakmayın

RANDEVU : Direksiyon dersleri sizin istediğiniz güneş ve saatlerde önceden kursumuzu arayarak randevu alınarak proğram dahilinde binalır.

Bu hususta vadiının en dobra eğitmenlerine ehil olan kursumuz, sizlere kaliteli hizmetiyle katkı esenlayacak ve gücük sürede çatlakç tekniği için fen sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.

NOT: Adaylarımız son öğüt kendi araçlarıyla dersi tamamlayıp, kendi aracınızla zaruri uygulayım bilgilerin de eğitimini vererek kursumuzu tamamlıyoruz.

Direksiyon Özel Ibret · Etimesgut, Ankara Spesiyalist eş sürücü eğitmeninden etimesgut eryaman sincan cayyolu umitkoy ve batikent önında çörek aracı ile kendiliğinden ve manuel vitesli aracla B sınıfı ozel direksiyon dersi verilir Hamit B.

Ehliyetimi 4 sene önce aldım kursun verdiği eğitim bilimi dışında araba kullanmamıştım. Şimdilerde ise araba alacağım kucakin şehir içi dışı endamsız öz ve donanımlı tecrübeye bilgiye mevla olmalıydım ve Gökhan Mir sebebiyle 4 günde gerçekten 1 yıldan bir küme kullanıyormuş gibi öğrendim.

Kendinizi ehliyetli görüyor olabilirsiniz ama özel direksiyon dersi ile bu hakimiyetinizi teamülinde uzman hocalara sınav ettirmenizde yarar vardır.

Ehliyetimi 4 yıl önce aldım kursun verdiği eğitim bilimi dışında makine kullanmamıştım. Şimdilerde ise https://bilgideposu.ra6.org/ankara/araba-kullanmayi-ogrenmek-icin-tavsiyeler-ozel-direksiyon-dersi.htm#Ozel_Direksiyon_Kurslarinin_Fiyatlari_Ne_Kadardir makine alacağım sinein şehir bağırsaki dışı kısa öz ve donanımlı tecrübeye bilgiye sahip olmalıydım ve Gökhan Bey sebebiyle 4 günde cidden 1 yıldan okkalı kullanıyormuş kadar öğrendim.

Okan hoca gerçekten işçilikin ehli.Arabaya ilk oturduğumda vites bileğkonutiremezken Okan sarıklı yardımıyla 2 saatte trafiğe çıkar hale geldim.

Hızlı akış veya yavaş rahatış yahut dur kalk trafikte en emin şekilde o temizışa nasıl geçim sağlamlayacağınızı öğrenmiş çıkmak istiyorsunuz…

PARK EDERKEN DE ara bulucunızın hacmini hissedeceğiniz yürekin aracınızın nereye sığıp nereye sığmayacağını rahatlıkla anlayabileceksiniz stress yapmıyacaksınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *